Sladký Akvarelový workshop

Co vás čeká?

Tři hodiny příjemné zábavy pod mým vedením, při které se naučíte, jak pracovat s akvarelovými barvami. Nebát se trochu opřít do štětce tedy technika malby. Vyzkoušíte si různé možnosti malby např. mokrý do mokrého, mokrý do suchého a povíme si kdy je která technika vhodná k užití. Dále si povíme o tom jak rychlý akvarel dokáže být a jak vás naučí být trpělivý. Samozřejmě si z toho všeho odnesete vlastní autorské akvarely na českém akvarelovém papíře. 

 

Co si namalujeme a vyrobíme? 

Namalujeme si spolu sladké dobroty, jistě každý někdy ochutnal makronky, či cupcake a protože přichází léto tak se pustíme i do zmrzlin všelijakých příchutí. Vytvoříte si tak malou sérii akvarelů, kterou spolu proměníme v blahopřání. Papíry a obálky pro Vás budou připraveny. 

 

Povím Vám s jakými pomůckami je dobré začít, jak často např malovat či jaké cíle si dát, aby váš akvarel rostl dál. 

 

Co s sebou?

Třeba kamarádku, kterou jste dlouho neviděli. Jinak vše bude pro Vás připraveno. 

 

Workshop je vhodný pro začátečníky bez zkušeností. Veškerý materiál je v ceně kurzovného. Doporučujeme vzít sebou desky na výkresy A4. V opačném případě vám výkres zabalíme.

 

Kde: Slou Flou, Vinohradská 23, Praha 2

Kdy: úterý 31.5.2022, od 17:30-20:30 hodin

Kapacita: 8 osob

Pro konání workshopu je minimální počet přihlášených 3 osoby. V případě nízkého počtu osob se kurz nekoná. Rádi vám nabídneme nejbližší volný termín, případně nás kontaktujte telefonicky +420 736 536 410 nebo na art.horcickova@gmail.com, vždy se dá domluvit ke spokojenosti obou stran. 

V objednávce sekce Doprava

zvolte "Osobní odběr".

 

 

1 350 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Sladký Akvarelový workshop