Babí Léto - Akvarelový Workshop

Co vás čeká?

Tři hodiny příjemné zábavy pod mým vedením, při kterém se naučíte, jak pracovat s akvarelovými barvami. Nebát se trochu opřít do štětce tedy technika malby. Vyzkoušíte si různé možnosti malby např. mokrý do mokrého, mokrý do suchého a povíme si kdy je která technika vhodná k užití. Dále si povíme o tom jak rychlý akvarel dokáže být a jak vás naučí být trpělivý. Samozřejmě si z toho všeho odnesete vlastní autorské akvarely na českém akvarelovém papíře. 

 

Co si namalujeme? 

Namalujeme si několik obrazů na téma květiny babího léta, které mohou potom ozdobit váš interier nebo někomu jinému udělají na zdi v rámečku radost. 

Povím Vám s jakými pomůckami je dobré začít, jak často např malovat či jaké cíle si dát, aby váš akvarel rostl dál. 

 

Co s sebou?

Třeba kamarádku, kterou jste dlouho neviděli. Jinak vše bude pro Vás připraveno. 

 

Workshop je vhodný pro začátečníky bez zkušeností. Veškerý materiál je v ceně kurzovného. Doporučujeme vzít sebou desky na výkresy A4. V opačném případě vám výkres zabalíme.

 

Kde: Slou Flou, Vinohradská 23, Praha 2

Kdy: 19.9.2022, od 17:30-20:30 hodin

Kapacita: 8 osob

 

Pro konání workshopu je minimální počet přihlášených 3 osoby. V případě nízkého počtu osob se kurz nekoná. Rádi vám nabídneme nejbližší volný termín, případně nás kontaktujte telefonicky +420 736 536 410 nebo na art.horcickova@gmail.com, vždy se dá domluvit ke spokojenosti obou stran. 

 

V objednávce sekce Doprava

zvolte "Osobní odběr".

 
1 350 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Babí Léto - Akvarelový Workshop