Loom Art - tkané obrazy

Workshop - Loom Art

Připravila pro vás podzimní workshop, který bude plný měkké příze, barev, pohodové nálady při které si vytvoříte vlastní tkaný obraz. Tkané obrazy neuniknou pozornosti, fungují nejen jako nádherná dekorace interieru, ale i jako akustický prvek a perkfektně se hodí i jako dárek pod stromeček.

 

Co Vás čeká?

Naučím vás několik druhů tkaných technik, díky nimž si utkáte obraz dle vlastní představy. Na výběr bude z mnoha barev a druhů přízí. Vše pro vás bude připraveno. Stačí přijít a jen se bavit. 

 

Motiv?

Jako malou přípravu na tento workshop si můžete vymyslet barevné spektrum a udělat si představu obrazu, např zelené tóny, nebe obloha, nebo můžete nechat vše na absolutní abstrakci. Zde se neminete krásného výsledku. 

 

Co si odnesete?

Budeme mít 4 hodiny na splnění vašich představ pod mým vedením, obraz velikosti 40x30cm si odnesete zabalený v bavlněné tašce. 

 

Kde: Slou Flou, Vinohradská 23, Praha 2

Kdy: sobota 22.10.2022, od 10::00-14:00 hodin

Kapacita: 8 osob

 

Pro konání workshopu je minimální počet přihlášených 3 osoby. V případě nízkého počtu osob se kurz nekoná. Rádi vám nabídneme nejbližší volný termín, případně nás kontaktujte telefonicky +420 736 536 410 nebo na art.horcickova@gmail.com, vždy se dá domluvit ke spokojenosti obou stran. 

 

V objednávce sekce Doprava

zvolte "Osobní odběr".

 

 

 

 

2 150 Kč
Dostupnost: Na objednávku