Mořské potvory - Akvarelový workshop

Co vás čeká?

Tři hodiny příjemné zábavy pod mým vedením, při které se naučíte, jak pracovat s akvarelovými barvami. Nebát se trochu opřít do štětce tedy technika malby. Vyzkoušíte si různé možnosti malby např. mokrý do mokrého, mokrý do suchého a povíme si kdy je která technika vhodná k užití. Dále si povíme o tom jak rychlý akvarel dokáže být a jak vás naučí být trpělivý. Samozřejmě si z toho všeho odnesete vlastní autorské akvarely na českém akvarelovém papíře. 

 

Co si namalujeme? 

Namalujeme si spolu mořská zvířata, ryby, žraloky, mořské koníky, a mnoho dalšího co se vám zrovna bude líbit, aby Vám pak doma nebo někomu jinému dělalo na zdi v rámečku radost. 

Povím Vám s jakými pomůckami je dobré začít, jak často např malovat či jaké cíle si dát, aby váš akvarel rostl dál. 

 

Co s sebou?

Třeba kamarádku, kterou jste dlouho neviděli. Jinak vše bude pro Vás připraveno. 

 

Workshop je vhodný pro začátečníky bez zkušeností. Veškerý materiál je v ceně kurzovného. Doporučujeme vzít sebou desky na výkresy A4. V opačném případě vám výkres zabalíme.

 

Kde: Slou Flou, Vinohradská 23, Praha 2

Kdy: 13.6.2022, od 17:30-20:30 hodin

Kapacita: 8 osob

 

Pro konání workshopu je minimální počet přihlášených 3 osoby. V případě nízkého počtu osob se kurz nekoná. Rádi vám nabídneme nejbližší volný termín, případně nás kontaktujte telefonicky +420 736 536 410 nebo na art.horcickova@gmail.com, vždy se dá domluvit ke spokojenosti obou stran. 

 

V objednávce sekce Doprava

zvolte "Osobní odběr".

1 350 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Mořské potvory - Akvarelový workshop